Studium v zahraničí

Nejefektivnější a nejrychlejší způsob, jak se naučit cizí jazyk

Studium v zahraničí je výborným doplněním běžné výuky jak dospělých, tak dětí od 11 let.

V současné době nabízíme pobyty v těchto zemích:

ANGLIČTINA: Velká Británie, Irsko, Malta, USA, Kanada

NĚMČINA: Rakousko, Německo

ŠPANĚLŠTINA: Španělsko

ITALŠTINA: Itálie

RUŠTINA: Litva, Rusko

Rádi Vám však připravíme nabídku i v jiných destinacích.

Výhodou kurzů v zemích, kde se cílovým jazykem hovoří, je vysoká efektivita studia a především autentické prostředí, ve kterém se student neustále pohybuje. Tím zlepšuje nejen své jazykové znalosti, ale i povědomí o příslušné zemi, místní kultuře, způsobu života a zvycích.

Celý pobyt v zahraničí si každý zájemce sestaví přesně podle svých vlastních představ. Sám si vybere si typ kurzu, ubytování, pojištění i dopravy.

Kurzy v našich partnerských školách jsou nabízeny v několika různých intenzitách, od 15 až po 30 vyučovacích hodin týdně. V jejich nabídce jsou i kurzy specializované, zaměřené na přípravu na mezinárodní zkoušku, obchodní jazyk, konverzaci, jazyk pro profesionály a v neposlední řadě také individuální hodiny. Záleží tedy pouze na tom, jaký je cíl Vašeho kurzu a kolik času chcete studiu věnovat.

Ubytování může, ale nemusí být součástí objednaného jazykového kurzu. Nejrozšířenější a také cenově nejdostupnější je ubytování v hostitelské rodině, které studentům umožní používat cílový jazyk i mimo školu při komunikaci s rodinou a obohatí jeho povědomí o navštívené zemi. Hostitelské rodiny jsou většinou lidé středního popř. důchodového věku, kteří již odchovali svoje děti a chtějí toto uprázdněné místo zaplnit péčí o studenty ze zahraničí. Mnohdy je důvodem rodin i zájem o cizí kultury a zvyklosti.

Kromě hostitelských rodin je většinou k dispozici i ubytování v apartmánech, na student­ských kolejích, v rezidencích popř. v hotelu.

Našim klientům poskytujeme kompletní služby a kromě vhodného kurzu a ubytování Vám rádi zajistíme také dopravu, transfer z/na letiště či pojištění.

 

Mezi nejoblíbenější zahraniční školy našich studentů patří: